Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Yandex Browser - Türkçe Ücretsiz İnternet Tarayıcı Programı Beğen

Yandex Browser - Türkçe Ücretsiz İnternet Tarayıcı Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 60,04 Mb.
Üretici Firma: Yandex
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Yandex Browser - Türkçe Ücretsiz İnternet Tarayıcı Programı Resim #1 Yandex Browser - Türkçe Ücretsiz İnternet Tarayıcı Programı Resim #2 Yandex Browser - Türkçe Ücretsiz İnternet Tarayıcı Programı Resim #3
Yandex Browser 16.6.0.8153, sadeliğiyle dikkat çeken bir tarayıcı uygulamasıdır. Ayrıca hoşunuza gidecek bir çok özelliğide var. İsterseniz hemen başlayalım; ilk olarak çeviri özelliği, çeviri özelliği ile bilmediğiniz dilde sitelere girdiğinizde hemen çeviri yapabiliyor. Türkçe, Rusça, İngilizce gibi mesela. Arka planı özelleştirmek isteyenler bu uygulama tam size göre, isteiğinize ve zevkinise has ayar yapabilirsiniz. Ayrıca Yandex Browser sayesinde hızlı bağlantılar kurabiliyorsunuz. Diğer bir özelliği ise favori web sitelerinizi bir arada toplayabiliyorsunuz. Kullandığınız tarayıcıyı değiştirmek istiyosanız doğu Ücretsiz Türkçe Web Tarayıcı Yandex browser 'a.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills