Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Wireless Network Watcher - Kablosuz Ağa Bağlı Cihazları Görme Programı Beğen

Wireless Network Watcher - Kablosuz Ağa Bağlı Cihazları Görme HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu:
Üretici Firma: Nirsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Wireless Network Watcher - Kablosuz Ağa Bağlı Cihazları Görme Resim #1 Wireless Network Watcher - Kablosuz Ağa Bağlı Cihazları Görme Resim #2 Wireless Network Watcher - Kablosuz Ağa Bağlı Cihazları Görme Resim #3
İnternet kullanımının artması ve kablosuz ağ sistemlerinin gelişmesi ve bu nedenle güvenlik açıklarınında ortaya çıkması ile kablosuz ağ güvenliği büyük önem kazanmaya başladı. Wireless Network Watcher program ise kablosuz ağınıza bağlı bilgisayar ve telefonları görmeize imkan sağlayan ücretsiz bir kablosuz ağ yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Programı kurup çalıştırdıktan sonra kablosuz ağınıza kimler bağlı bunları görebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra bağlı cihazların IP adreslerini MAC adreslerini bilgisayar veya telefonsa telefon isimlerinide gösteren Wireless Network Watcher ana modem bilgilerinide sizlerle paylaşmakta. Kablosuz ağım neden yavaş başkalarımı bağlı diye sizlerde şüpheye düşenlerdenseniz bu program ile kimelr bağlı bunu hemen hızlı ve kolayca kontrol edebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills