Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

WinToUSB 3.3 - USB / Flash Belleğe Windows Kurma Programı Beğen

WinToUSB 3.3 - USB / Flash Belleğe Windows Kurma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4.75 MB
Üretici Firma: The EasyUEFI Development Team
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

WinToUSB 3.3 - USB / Flash Belleğe Windows Kurma Programı Resim #1 WinToUSB 3.3 - USB / Flash Belleğe Windows Kurma Programı Resim #2 WinToUSB 3.3 - USB / Flash Belleğe Windows Kurma Programı Resim #3
Ürettiği UEFI  araçları ile dikkat çeken EasyUEFI firmasının son ürünlerinden birisi olan WinToUSB aracı sayesinde elinizin altındaki usb flaş belleklere Windows sistemi kurabileceksiniz. Ücretsiz olarak sunulan programda  artık taşınabilir belleklerinizde windows çalışır olurken mevcut dosyalarınızıda yanıızda taşıyabileceksiniz. WinToUSB programı bios açılışında boot olarak üzerindeki işletim sistemini açmakta. WinToUSB'nin desteklediği sürümler arasında Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 bulunuyor Windows 10 denemedik fakat %90 ihtimalle çalışacaktır.

Programı kurduktan sonra elinizdeki ISO dosyasını kullanabilirsiniz zaten açılışta çalışan kurulum sihirbazı size neler yapmanız gerektiğnii güzel bir şekilde yol gösterici olacak.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills