Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

WinRar 5 - 32 - 64 Bit Türkçe Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma Programı Beğen

WinRar 5.01 - 32 - 64 Bit Türkçe Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1.71Mb
Üretici Firma: win.rar GmbH
Lisans: Demo

Program Resimleri

WinRar 5.01 - 32 - 64 Bit Türkçe Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma Resim #1 WinRar 5.01 - 32 - 64 Bit Türkçe Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma Resim #2 WinRar 5.01 - 32 - 64 Bit Türkçe Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma Resim #3
Winrar 5.01 birçok kişinin popüler olarak kullandığı dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma programıdır. Bilgisayarınızda bulunan dosyaları sıkıştırarak arşivleme yapabilmektedir. Winrar 5.01 güçlü dosya sıkıştırma özelliği sayesinde büyük boyuttaki dosyaları istediğinize göre depolama, en hızlı, hızlı, normal, iyi ve en iyi seçenekleriyle işlem yapabilmektedir. Ayrıca Arşiv biçimi olarak RAR veya ZİP olarak iki farklı seçenekte arşivleme yapabilmektedir. Ayrıca istediğiniz ebata göre dosyanızı bölerek birden fazla sıkıştırılmış dosya haline getirebilmektedir.

Winrar 5.01 sıkıştırılmış dosya uzantıları arasında ZIP, RAR, ARJ, CAB, ACE, LZH, TAR Gzip, ISO, BZİP2, Z, UUE, 7-ZİP gibi uzantıları rahatlıkla açabilmektedir. Programın yapısı gereği sisteminiz çok fazla yormadan işlem yapabilmektedir. Mevcut sıkıştırdığınız bir dosya içerisinde girip ilave bir dosya daha ekleyebilmesi işinizi oldukça rahatlatmaktadır. Varsayalım bir çalışma klasörünüz var ve bu klasörde bir sürü dosyanız var bunu sıkıştırdınız. Sonra bu sıkıştırılmış grubun içerine bir kaç dosya daha ilave etmek istiyorsunuz tek yapmanız gereken sıkıştırdığını arşivi açıp eklemek istediğiniz diğer dosyaları bu pencere içerisine sürüklemek Winrar 5.01 sizi zahmet ettirmeden bu dosyaları da arşivinize alıyor. Yaptığınız arşivin daha güvenli olmasını istiyorsunuz, buna da çözümü olan Winrar 5.01 arşivinize şifreleme yapabilmenizi sağlıyor.
Winrar 5.01 multimedya dosyalarınızı sıkıştırmak istediğinizde bunu otomatik olarak algılayarak en iyi sıkıştırma metoduyla esnasında kalite kaybı yaşatmadan işlemini yapabilmektedir. Sıkıştırma yaptığı dosyaları internet üzerinden veya mail ile paylaşımda sorun yaşamamanız için 256 bit şifreleme ve tasdik edilmiş imza teknolojisi ile güvenli işlem yapmanıza yardımcı olmaktadır. Programın birçok kişi tarafından bilinmeyen bir özelliği ise araçlar sekmesinden donanımınızın sn/kb sıkıştırma test edebilmenizdir.

Sıkıştırma işlemleriniz söz konusu ise Winrar 5.01 programını gönül rahatlığı ile ve güvenle kullanabilirsiniz, başarılı bir program olmasından dolayı tavsiye ediyoruz.

32 bit olarak indirebileceğiniz Winrar 5.01 programı 40 günlük demo sürümdür.

Programın  1.91Mb 'lık 64 Bit sürümünü buradan indirebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills