Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Windows 7 USB/DVD Download Tool - Flash Bellekten ve Dvd 'den Windows Kurma Programı Beğen

Windows 7 USB/DVD Download Tool - Flash Bellekten ve Dvd 'den Windows Kurma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7
Program Boyutu: 2,59 Mb.
Üretici Firma: Microsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Windows 7 USB/DVD Download Tool - Flash Bellekten ve Dvd 'den Windows Kurma Programı Resim #1 Windows 7 USB/DVD Download Tool - Flash Bellekten ve Dvd 'den Windows Kurma Programı Resim #2 Windows 7 USB/DVD Download Tool - Flash Bellekten ve Dvd 'den Windows Kurma Programı Resim #3
Windows 7 USB/DVD Download Tool - Flash Bellekten ve Dvd 'den Windows Kurma Programı sayesinde mevcut Windows 7 ve Windows 8 iso dosyanızı filash bellek veya dvd 'ye aktararak kolayca kurulum yapabiliyosunuz. Program ingilizce ve ücrestsiz Microsoft tarafından sunulan bir programdır.

Windows 7 veya Windows 8 kurulumunu flash bellekten yapmak istiyorsanız kurulum dosyasını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra 4 adımda bu işlemi rahatça yapabiliyorsunuz. Eğer usb flash belleğinizin okuma yazmaları iyi ise dvd 'ye göre usb flash bellekten çok daha kısa sürede kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde olmalı;

Programı açın, gelen 1. adımda browseye tıklayarak isonun olduğu konumu belirleyin, 2. adımda usb flash bellek mi yoksa dvd için yazım mı olacak onu seçin, 3. adımda yazılacak sürücü seçimini yapın ve begin copying butonuna tıklayın ve sonra start over ile işlemi tamamlayın. Aktarım bittikten sonra usb flash bellekten windows kurma için hazırlıklarınız bitmiş olacak, tabii ki dvd için de aynı durum söz konusu.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills