Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Windows 10 için Movie Maker 2012 Beğen

Windows 10 için Movie Maker 2012 HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1
Program Boyutu: 1,18 MB
Üretici Firma: Microsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Windows 10 için Movie Maker 2012 Resim #1 Windows 10 için Movie Maker 2012 Resim #2
Her bilgisayarın olmazsa olmaz video düzenleme programları arasında yerini alan ve kolaylığı ile dikkat çeken movie maker programı Windows 10 üzerinde direk gelmiyor ve kurulum yapılması gerekmekte. Burada paylaştığımız Movie Maker windows aplikasyonu ile kolayca sizde bilgisayarınıza movie maker kurabilirsiniz. Programda diğer sürümlere göre değişen çok fazla şey bulunmuyor.


Not: Kurulum aşamasında tarayıcılarınızı Bing arama motoru ile değiştirmek isteyebilir bunları istemiyorsanız tıklarını kaldırmanız gerekmekte. Ayrıca yine kurulum esnasında Windows temel parçalarının tamamını yükle şeklinde bir ekran geliyor buraya tıkladığınızda birçok farklı özellik daha kurmakta bunlar; Messenger, Writer, Outlook Pack.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills