Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı Beğen

Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 12.20Mb
Üretici Firma: Nullsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı Resim #1 Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı Resim #2 Winamp 5.666 Türkçe Mp3 ve Medya Oynatıcı Resim #3
Mp3 ve medya izleyiciler tarafından dünyada en çok kullanılan programlar arasında olan Winamp programı mp3 ve multimedya oynatıcı programlar arasında popülerliğini hâlâ korumayı başarmış yılların verdiği deneyim ile kendini sürekli geliştiren bir programdır.

Winamp programı ile neredeyse bütün medya uzantılı dosyaları rahatlıkla açılabilmektedir. Mp3 dosyalarından wav ses dosyalarına, mpeg uzantılı dosyalardan avi ve dat dosyalarına kada birçok medya dosyanızı Winamp ile açabilirsiniz. Program birçok kullanıcı tarafından genellikle mp3 yani müzik dinleme maksatlı olarak kullanılmasında rağmen daha farklı özellikleri de vardır.

Bu özelliklerin başında video izleme gelmektedir. Dilediğiniz bir video dosyanızı gerek bilgisayarınızın sabit diskinden gerekse cd sürücünüze takacağınız medyanızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bununla birlikte internet radyo desteği sayesinde internet üzerinden yayın yapan radyo kanallarını dinletme özelliği de sunmaktadır.

Kolay kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş iyi optimize edilmiş türkçe desteği sayesinde Winamp programının ayarlarını kolaylıkla yapabilir isteğinize göre kullanabilirsiniz. Kullanıcının zevkine göre renk seçenekleri sunarken farklı geliştiricileri ile programı modifiye etme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Ses için desteklediği ekolayzer seçenekleri ile kuvvetli kulağa hoş gelen bir ayar yaparak müzik zevkinizi artırabilirsiniz. İsterseniz Winamp programı ile bu işlemlerle yetinmeyip dilediğiniz müzik dosyalarınızı seçerek liste yapıp bu listeyi diskinize dilediğiniz isim ile kaydedip istediğiniz zaman bu listeleri açıp dinleyebilirsiniz. Bu sayade tarzına göre birden fazla oluşturacağınız müzik çalma listelerini istediğiniz zaman dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Program müzik cdlerini Mp3, AAC, Wav ve Wma formatına çevirerek diskinize kaydetmeye de olanak sağlayabilmektedir.
Tema desteği sayesinde gönlünüze göre bir tema seçip tarzınızı gösterebilirsiniz. Programda çalma listesi veya video penceresi veyahut kendi ana ekranını görmek istediğiniz boyuta göre küçültüp büyültebilirsiniz. Ayrıca çalma listesinde iken istediğiniz parçaları bir sıraya koyarak arka arkaya çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çalma listesinde dinlemeyi planladığınız müzik dosyalarınızı internet bağlantınız olması durumunda sizlere albüm kapaklarını da sunmaktadır.

Onca anlatılan özelliklerine rağmen ücrestsiz olarak 2014 yılına kadar bizlere sunulan program 2014 yılında artık resmi olarak sunulmamaktadır. Sizleri bu kadar güzel özellikleri olan bir programdan mahrum bırakmamak için adult forum farkı ile sunmaya devam ediyoruz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills