Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Veeam Task Manager for Hyper-V - Hyper-V İçin Performans İzleme Programı Beğen

Veeam Task Manager for Hyper-V - Hyper-V İçin Performans İzleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7
Program Boyutu: 551 KB
Üretici Firma: Veeam
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Veeam Task Manager for Hyper-V - Hyper-V İçin Performans İzleme Programı Resim #1 Veeam Task Manager for Hyper-V - Hyper-V İçin Performans İzleme Programı Resim #2
Günümüz sunucuları sanallaştırma sayesinde daha performanslı ve daha verimli bir şekilde çalışmaya başladı. Sanallaştırma işlemlerinde dünyaca ünlü iki uygulama bulunuyor bunlardan birisi Vmware, diğeri ise Microsoft'un ücretsiz çözümü Hyper-V.

Veeam firması Hyper-V tarafında çeşitli backup yazılımları çıkartırken Task Manager for Hyper-V programı ile sanal sunucularınızın CPU ve Memory kullanımlarını tek bir ekran üzerinden takip edebiliyorsunuz. Programın kullanımı oldukça basit; Connect to Server kısmından sanal sunucularınızın bulunduğu sunucunun IP adresini ve domain ismini yazarak giriş yapın sonrasında tüm bilgileri ekranınıza yansıyacaktır hangi makine ne kadar kullanıyor grafiksel ve rakamsal olarak takip edebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills