Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Ücretsiz Sözlük Programı V3.1 Beğen

Ücretsiz Sözlük Programı V3.1 HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca,italyanca,ispanyolca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 2,35 Mb.
Üretici Firma: Terkon Teknoloji
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Ücretsiz Sözlük Programı V3.1 Resim #1 Ücretsiz Sözlük Programı V3.1 Resim #2 Ücretsiz Sözlük Programı V3.1 Resim #3
Ücretsiz ve işlevsel sözlük programı arayanlar için biçilmiş kaftan olan sözlük v3.1 programı sayesinde hızlı ve pratik tercüme yapabilirsiniz. Programın boyutunda dolayı az yer kaplamasına karşın oldukça kullanışlı bir bedava sözlük programı olması şaşırıtıcı seviyededir. Programın kullanışı da oldukça basittir. Çeviri yapmayı düşündüğünüz sözcük hangi dilde ise soldaki ikonlardan ait olduğu dili seçip yazmanız yeterlidir. Seçtiğiniz dil haricinde 5 dilde daha çeviri yapmaktadır. Program Türkçe İngilizce Sözlük haricinde yazdığınız Türkçe kelimeyi İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca 'ya da çevirebilmektedir ve bunu aynı anda yapmaktadır.

Program sözlük olarak sadece Türkçe İngilizce Çeviri olarak düşünülmemeli, aynı anda kendi arasında Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca çeviri yapan bir ücretsiz sözlük programı olarak kullanılabilmektedir. Çeviri yapılacak sözcük dil seçimi işlemler menüsünden de yapabilirsiniz. Ayrıca programda 3 ayrı tema sunulmaktadır beğendiğiniz tema ile kullanım yapabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills