Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Ücretsiz Kolay Dosya ve Resim Upload Scripti - PHP Beğen

Ücretsiz Kolay Dosya ve Resim Upload Scripti - PHP HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi:
Program Boyutu: 13 KB
Üretici Firma: Basic File Uploader
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Ücretsiz Kolay Dosya ve Resim Upload Scripti - PHP Resim #1 Ücretsiz Kolay Dosya ve Resim Upload Scripti - PHP Resim #2 Ücretsiz Kolay Dosya ve Resim Upload Scripti - PHP Resim #3
Web sitelerinizde kullanıcılarınıza dosya yüklemesi yaptırmak veya sadece kendinizin bir dosya yüklemesi yapacağı tarzda php bir sistem arıyorsanız bu ücretsiz ve geliştirmeye açık olan script sayesinde ihtiyacınızı görebilirsiniz. Pekçok dosya uzantısının yanı sıra resim/fotoğrağ, zip/rar gibi dosya uzantılarınada destek sununa scriptin kullanımı çok basit. Direk sunucuya atın ve ve adresi tarayıcınızda göstererek kullanmaya başlayın.

 Gözat sekmesinden dosyayı seçtikten sonra scriptin kurulu olduğu yere dosyaları yükleyen scriptin dosya yükleme yerini değiştirmek için maxUpload.class.php dosyasını açıp 20. satırında yer alan $this->uploadLocation = getcwd().DIRECTORY_SEPARATOR; kodunu $this->uploadLocation = getcwd().'/dosyalar/'.DIRECTORY_SEPARATOR; bu kodla değiştirmeniz yeterli. Böylece programın kurulu olduğu dizindeki /dosyalar/ klasörüne yüklenen içerikler otomatik olarak upload edilecektir.


Yorumlar (1)

eşe (26.05.2014)
e peki ekledigimiz dosyaları nasıl silecegiz bunun hakkında bilgi yok bna tam anklamıyla dosya ekle aç sil lazım acil yardım gerek php hakkında bilgim yok proje öev konum bu bna bi yardımcı olumrusunuz

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills