Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Türkçe Cd-Dvd ve Blu-Ray Yazdırma Programı Nero 2015 Classic Beğen

Türkçe Cd-Dvd ve Blu-Ray Yazdırma Programı Nero 2015 Classic HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 251 Mb.
Üretici Firma: Nero
Lisans: Demo

Program Resimleri

Türkçe Cd-Dvd ve Blu-Ray Yazdırma Programı Nero 2015 Classic Resim #1 Türkçe Cd-Dvd ve Blu-Ray Yazdırma Programı Nero 2015 Classic Resim #2 Türkçe Cd-Dvd ve Blu-Ray Yazdırma Programı Nero 2015 Classic Resim #3

Türkçe Cd Yazdırma Programı Nero 2015 Classic sayesinden cdlerinizi kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Program kurulum esnasında sisteminizde gerekli yazılım kontrolü yaparak otomatik olarak bunları tespit etmekte ve onayınız sonrası sırasıyla gerekli güncellemeleri yapmaktadır. Bu işlemin sonrasında sistemi yeniden başlatıp kurulumu tamamlamaktadır.

Bilindiği üzere Nero yıllardır cd-dvd yazma programı yapımında ön planda olan kullanımı basit ve güzel ara yüze sahip programlar yayınlamıştır. Programın içeriğinde klasik CD, DVD ve Blu-Ray kaydetme işlevi entegre olarak gelmektedir. Bu sürümünde de oldukça başarılı şekilde program gelişimine ilaveler yapmış. Bu özelliklerden bir tanesi de elinizde mevcut olan video ve filmleri direkt olarak android ve ios tabanlı cihazlarda yayınlayabiliyorsunuz. Cihazlarınızda kayıtlı video ve resimleri direkt olarak Cd, Dvd ve Blu Ray yazdırma işlemi yapabiliyorsunuz. Fotoğraf ve Video dosyalarının özelliklerinde işli olan bilgilere göre gruplama işlemleri de yapabilmektedir. Donanım hızlandırma özelliği ile hızlı ve güvenli şekilde video dosyalarınızın formatlarınızı kolaylıkla dönüştürün.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills