Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Trojan Killer 2.2.2.2 - Truva Atı Temizleme Programı Beğen

Trojan Killer 2.2.2.2 - Truva Atı Temizleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce,almanca,fransizca,italyanca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 43.70Mb
Üretici Firma: GridinSoft
Lisans: Demo

Program Resimleri

Trojan Killer 2.2.2.2 - Truva Atı Temizleme Programı Resim #1 Trojan Killer 2.2.2.2 - Truva Atı Temizleme Programı Resim #2 Trojan Killer 2.2.2.2 - Truva Atı Temizleme Programı Resim #3
Trojan Killer 2.2.2.2 Gridinsoft firmasının yazılımını geliştirdiği bir Truva Atı Temizleme Programıdır. Bilgisayarınızdaki zararlı truva atı yazılımlarını yani virüslerini temizlemekle birlikte Adware, malvare, Trojan ve Dialer gibi sisteminize arka planda çalışıp zarar verebilecek yazılımları temizlemek için kullanabileceğiniz faydalı bir yazılımdır. İndireceğiniz program deneme sürümü olup tam sürümü için bir miktar ücret ödeyerek tam sürümüne sahip olabilirsiniz. Artık bir çok kullanıcı gerek evinde gerekse işyerinde internet kullanımı yapmakta ve ister istemez bilgisayarına bahsedilen virüslerden bulaşmaktadır, sisteminizdeki antivirüs yazılımınız ile birlikte Trojan Killer 2.2.2.2 bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyabilmektedir.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills