Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

SuperRam 6.2 - Bilgisayara Ram Ekleme ve Optimizasyon Programı Beğen

SuperRam 6.2 - Bilgisayara Ram Ekleme ve Optimizasyon Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce,almanca,fransizca,italyanca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 3,47 MB
Üretici Firma: PGWARE
Lisans: Demo

Program Resimleri

SuperRam 6.2 - Bilgisayara Ram Ekleme ve Optimizasyon Programı Resim #1 SuperRam 6.2 - Bilgisayara Ram Ekleme ve Optimizasyon Programı Resim #2 SuperRam 6.2 - Bilgisayara Ram Ekleme ve Optimizasyon Programı Resim #3
Bilgisayarlarımızın performansını en çok etkileyen donanımlar arasında yer alan RAM eğer düşükse bilgisayarınız adeta bayılabilir. Superram ise size bu konuda kolaylık sağlayarak bilgisayarınıza yazılımsak bir ram desteği sunarak performansınızı arttırmayı amaçlıyor. SuperRam aslında bilgisayarınızdaki ramları yönetmenizi sağlarken aynı zamanda onları izlemenizi ve optimizasyon yapmanızı da sağlamaktadır. Sade arayüzü ile dikkat çeken program diğer benzerlerine göre çok daha popüler. Günümüz bilgisayarları yazılımlarında gelişmesi ile RAM belleğe neredeyse hiç doymazlar işte bu konuda her zaman daha fazla RAM ihtiyacımız ortaya çıkmakta. SuperRam ise size budonanım gereksinimini yazılımsal olarak sunabilmekte. Programımız sürekli ramleri izleyerek siz boş bir bölüm tutuyor ve bu sayede sistemi yavaşlatacak riskleri ortadan kaldırabiliyor. Sonuç olarak SuperRam 6.2 ile birlikte pekçok farklı ram optimizasyon ve izleme aracı bizlere sunulurken RAM almadan önce kesinlikle bilgisayarınıza kurup test etmenizi tavsiye ederiz performansınızın artacağınıa eminiz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills