Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Stylizer 5 - Gerçek Zamanlı CSS Düzenleyici Beğen

Stylizer 5 - Gerçek Zamanlı CSS Düzenleyici HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 15,4 MB
Üretici Firma: Skybound
Lisans: Demo

Program Resimleri

Stylizer 5 - Gerçek Zamanlı CSS Düzenleyici Resim #1 Stylizer 5 - Gerçek Zamanlı CSS Düzenleyici Resim #2 Stylizer 5 - Gerçek Zamanlı CSS Düzenleyici Resim #3
Windows ve Mac tabanlı bilgisayarlar için geliştirilen Stylizer programı sayesinde sizlerde kolayca gerçek zamanlı CSS düzenlemeleri yapabilirsiniz. Skybound tarafından tasarlanan Stylizer, 12 farklı farklı tarayıcı üzerinde sitenizi önizleme üzerinden düzenleme yapmanızı sağlıyor. Programın özelliklerini anlattıktan sonra kullanımı hakkında detaylarıda sizlerle paylaşacağım. Düzenlendiğiniz gerçek zamanlı css dosyalarında sağ menüde istediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz. Renk seçim seçim sihirbazı sayesinde hızlıca aradığınız rengi bulabilir ve sitenizi css alt yapısından renklendirebilirsiniz.

Programın kullanımı demo sürümde bir miktar kısıtlı örneğin tarayıcı olarak sadece chrome destekliyor. Sol menüden başlayarak menüleri sizlere aktarayım. Sekme sistemi ile birden farklı sayfaları eş zamanlı css düzenlemesi yapabilirsiniz. HTML şablonları direk bilgisayardan çalıştırabilirsiniz. Rules adlı cetvel aracı sayesinde piksel piksel işleme yapabilir, bullseye ile seçim yaparak hangi alanın css kodunu arıyorsanız orayı bulabilirsiniz. Lens adlı aracı sayesinde de yakınlaştırma yaparak görüntüleri ve herhangi bir csss kaynaklı kayma olup olmadığını canlı olarak önizleyebilirsiniz. Sağ üst taraftada css değişikliklerini yapacağınız menü yer alıyor. Tag tag size gösterilen css özelliklerini ctrl+s kısayolu ile kaydedebilir hatta direk ftp erişimide kurdurarak işlediğiniz css dosyalarınızı hızlıca ftpye atabilirsiniz.

Sonuç olarak eşi benzeri olmayan bir program olan Styliyzer sayesinde css düzenlemelerinizi çok daha hızlı ve görsel olarak yapabilirsiniz.

Programın kısayollarından öne çıkanlar: CTRL+C kopyalama CTRL + X kesme CTRL - S kaydetme BOŞLUK tuşu alan seçimi yapma F3 tuşu LENS'i devreye sokma (yakınlaştırma) ve F4 cetveli aktif etmemizi sağlamaktadır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills