Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

PuTTY 0.63 - SSH Bağlanma Programı Beğen

PuTTY 0.63 - SSH Bağlanma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista
Program Boyutu: 484 KB
Üretici Firma: PuTTY
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

PuTTY 0.63 - SSH Bağlanma Programı Resim #1 PuTTY 0.63 - SSH Bağlanma Programı Resim #2 PuTTY 0.63 - SSH Bağlanma Programı Resim #3
Simon Tatham tarafından geliştirilen ve özellikle arayüzü olmayan Linux sunuculara veya linux tabanlı cihazların arayüzüne bağlanıp komut işlemeyi sağlayan SSH portlarına PuTTY 0.63 versiyonu ile kolayca erişim kurabiliyorsunuz. Program kullanım konusunda oldukça basit olduğu gibi kurulumda gerektirmiyor direk indirip kullanabiliyorsunuz. Hostname or IP adres yazan kısmıa linux tabanlı sunucumuzun IP adresini yazacağız ardından Open diyerek SSH ekranına bağlanmış olacağız burada linux tabanlı cihazımızın kullanıcı adı ve şifresini girdikten sonra artık sunuu PuTTY üzerinden kontrol edilmeye hazırdır. Default olarak port numarası 22 geliyor ve çoğu linux sunucuda bu şekilde. Ben testlerimi Raspberry Pi debian sürümü ile test ettim ve oldukça kullanışlı.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills