Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

SpeedFan 4.49 - Donanım Sıcaklık ve Fan Hızlarını İzleme Programı Beğen

SpeedFan 4.49 - Donanım Sıcaklık ve Fan Hızlarını İzleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Windows Xp,Windows NT,Windows 2000,Windows 98
Program Boyutu: 2.04Mb
Üretici Firma: Alfredo Milani Comparetti
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

SpeedFan 4.49 - Donanım Sıcaklık ve Fan Hızlarını İzleme Programı Resim #1 SpeedFan 4.49 - Donanım Sıcaklık ve Fan Hızlarını İzleme Programı Resim #2 SpeedFan 4.49 - Donanım Sıcaklık ve Fan Hızlarını İzleme Programı Resim #3
SpeedFan 4.49 bilgisayarınızdaki bazı donanımların sıcaklıklarını, fanlarınızın devirlerini ve sistemdeki gerilimleri göstermeye yarayan bir programdır. Sabit disk sıcaklıklarını göstermekle beraber fanlarınızın gerilimlerine yani voltajlarına müdahale ederek fan hızlarınızı ayarlamaya yardımcı olabilmektedir. Bu sayede sisteminizin ısılarına göre fan hızlarınızı ayarlayıp gereksiz fan seslerinden kurtulmanızı sağlayabilmektedir. Bunlara ilave olarak sisteminiz FSB hızlarına bile müdahale ettirebilme özelliğine sahiptir. Bunun SpeedFan 4.49 programının full sürümünü edinmeniz gerekmektedir.
SpeedFan 4.49 programının kurulumundan sonra ayarlarını elle doğru yapılandırmanız durumunda en az ve en çok değerlerini belirleyerek fanlarınızı istediğiniz aralıkta çalıştırabilirsiniz. Fanlarınızın hızlarını ayarlar iken duymak istediğiniz en az ses seviyesinde minimum ayarı, yine duymak istediğiniz en fazla ses seviyesinde ise maksimum fan hızı ayarını yaparak daha rahat ve sesiz bir kasaya sahip olabiliyorsunuz.

İlk kurulum sonrasında SpeedFan 4.49 fan hız ayarlarını otomatik olarak %100 ayarlayacaktır siz bunu maksimumda %70 olarak ayarladığınızı varsayalım sisteminiz uyarı sıcaklığına ulaştığında bilgisayarınızı riske etmemek ve tehlikeye sokmamak için ayarınız ne olursa olsun hızlarını maksimuma otomatik çekerek %100 ayarda çalıştıracaktır. Bahsedilen uyarı sıcaklığına ulaştığında saat simgesinin orada bunu ayrıyeten gösterecektir. Bu sayede gerçek zamanlı bir bilgi takibi de sizlere sunabilmektedir. Ayrıca sabit disklerinizin S.M.A.R.T bilgilerine ulaşmanızı da sağlayabilmektedir. Son olarak SpeedFan 4.49 programı istatiksel bilgileri de tutabildiği için ısılarınızın zamanlı olarak seviyelerini raporlayabilmektedir. Diğer bir özelliği ise sisteminize hız aşırtma yaparak işlemci hızını yükseltebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills