Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Smart Shirt Designer 2 - Forma Tasarlama Programı Beğen

Smart Shirt Designer 2 - Forma Tasarlama Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 15,4 MB
Üretici Firma: Smart Shirt Designer 2.0
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Smart Shirt Designer 2 - Forma Tasarlama Programı Resim #1 Smart Shirt Designer 2 - Forma Tasarlama Programı Resim #2 Smart Shirt Designer 2 - Forma Tasarlama Programı Resim #3
Forma tasarlamak eminim sizler için çok zorlu bir süreç gibi gelebilir şimdi sizlere sunacağımız bu ücretsiz yazılımla sizlerde kendi bilgisayarınızdan forma tasarımınızı kendinizi üstelik kurulumsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Yapıcının verdiği isimle Smart Shirt Designer 2 olarak bilinen forma tasarlama programımızı indirince zip/rar arşivinden çıkartınız ardından çıkartılan klasörde yer alan Smart Shirt Designer 2.exe adlı dosyayı çalıştırarak programa erişim kurabilirsiniz. Sonsuz renk çeşidinin yer aldığı programda yaklaşık 150 farklı forma çeşidi yer almakta. Sade forma modellerinden şeritli modellere yaka tasarımlarından marka tasarımlarına kadar pekçok farklı forma modelini bu program sayesinde kolayca tasarlamanız mümkün. Yapılan forma tasarımlarını direk çalışmas dosyası olarak kaydedebilir yada formayı yaptıracağınız firmaya jpeg, gif ve png formatlarına çevirerek verebilirsiniz. Sponsor alanları ve yazı ekleme gibi seçeneklerde programımızın diğer detayları arasında yer almakta.


Yorumlar (5)

MURATCAN (04.04.2015)
ÇOK GÜZEL
Hasan (19.03.2016)
Çokgüzelbişey
Muharrem Ayaz (20.07.2016)
Formanın arkasını nasıl tasarlayacagiz?
HASAN (19.08.2016)
FORMA NASIL YAPILIR
Eylül Emine Benli (26.11.2016)
çok güzel bir program

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills