Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Skype - Görüntülü Sesli Ve Yazılı Görüşme Programı Beğen

Skype - Görüntülü Sesli Ve Yazılı Görüşme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 780 Kb.
Üretici Firma: Skype Limited
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Skype - Görüntülü Sesli Ve Yazılı Görüşme Programı Resim #1 Skype - Görüntülü Sesli Ve Yazılı Görüşme Programı Resim #2 Skype - Görüntülü Sesli Ve Yazılı Görüşme Programı Resim #3
Skype 7.26.66.101 neredeyse tüm dünyanın kullandığı görüntülü arama ve mesajlaşma programıdır. Sevdiklerinizle vakit geçirmeyi istiyorsanız, onlarla anlık görüntülü ve sesli görüşmeyi internet üzerinden yapmayı istiyorsanız bu uygulamayı çok severek kullanacaksınız. Ücretsiz ve Türkçe görüntülüi yazılı ve sesli görüşme olması da size kolaylık sağlayacak ve bu uygulamayı kullanırken keyif alacaksınız. Bunun için internet bağlantınızın olması yeterli ve programı kurduktan sonra yakınlarınızın sevdiklerinizin Skype adresini eklemeniz halinde kullanıma başlarsınız. Hem hızlı, hem güvenilir bir uygulama daha sunuyoruz size. Skype 'ı ilk açtığınızda sade ve şıklığıyla gözlerinizi kamaştırabilir doğrusu. Skype - Görüntülü Sesli Ve Yazılı Görüşme Programı uygulamasını hem bilgisayarınızda, hem tabletinizde, hem de telefonunuzda kullanmak mümkün, cihazınıza göre kurulumunu yapmalısınız ki bu sürüm Windows yani bilgisayar sürümüdür. Programın kullanımı esnasında anlık olarak arkadaş ve ailenizden kimin çevrimiçi, kimin çevrimdışı olduğunu görebiliyorsunuz. Sesli arama özelliğini de söylemeyi unutmamak gerek. Yüksek kaliteli ses ve görüntü özelliği bu uygulamada birleşiyor. Bir kişiyle değil birden fazla kişilerle konuşmak isteyenler bu uygulama tam size göre.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills