Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Seanau Icon Toolkit 7.0.1 - İkon Yapma / Tasarlama / Çizme Programı Beğen

Icon Toolkit - İkon Yapma / Tasarlama / Çizme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 2,61 MB
Üretici Firma: Seanau
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Icon Toolkit - İkon Yapma / Tasarlama / Çizme Programı Resim #1 Icon Toolkit - İkon Yapma / Tasarlama / Çizme Programı Resim #2 Icon Toolkit - İkon Yapma / Tasarlama / Çizme Programı Resim #3
Özellikle kendi tasarladığı sitelerde kendine ait ikon çizmek isteyen arkadaşların sayısı son zamanlarda çok arttı. Icon Tookit ise bu konuda sizlere tamami ile yardımcı oluyor ve resim dosyalarınızı düzenleyerek sizlere harika ikonlar yapma imkanı sunuyor.

Ücretsiz sürümü ile birçok farklı özellik sunan icon toolkit arayüz bakımından oldukça sade ve kullanışlı kısayollar oldukça düzenli ve yerleşimde bir o kadar erişilebilir hale getirilmiş. Katman fatman ikon tasarlama imkanıda sunan icon toolkit sizlere kendi araçları ile kendi ikonunuzu sıfırdan yapma imkanıda sunmakta ayrıca mevcut ikonlarınızda da düzenleme yapabilirsiniz.  Seanau adlı yapımcı ise 20000 üzerinde ikon çizen ve bunları ücretli olan ihtiyaç sahiplerine sunan bir firma ayrıca ücretsiz ikonlarıda sitelerinde yer alıyor.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills