Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

PSD Viewer 3.2 - PSD Görüntüleyici ve Çevirici Beğen

PSD Viewer 3.2 - PSD Görüntüleyici ve Çevirici HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 9,5 MB
Üretici Firma: ideaMK
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

PSD Viewer 3.2 - PSD Görüntüleyici ve Çevirici Resim #1 PSD Viewer 3.2 - PSD Görüntüleyici ve Çevirici Resim #2 PSD Viewer 3.2 - PSD Görüntüleyici ve Çevirici Resim #3
PSD uzantısı genellikle photoshop gibi çeşitli grafik düzenlemeleri yapan kişilerin yakından tanıdığı bir grafik işleme uzantısıdır. Bu tür dosyaları normalde bilgisayarınızda Photoshop yoksa görüntüleyemez ve açamazsınız fakat PSD Viewer adlı basit ve kolay uygulamamızla PSD Uzantılı dosyaları görebilir görüntüleyebilir açabilir ve gösterici üzerindeki ayarlamalarla yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi işlemler yapabilirsiniz. 3.2 numaralı versiyonunuda bulunan PSD Viewer oldukça basit açmak istediğiniz PSD dosyasını programı çalıştırarak bulunduğu konumdan seçin program bir süre görüntüyü işledikten sonra önizlemesini sizlere sunacaktır. Bunun yanı sıra convert aracı sayesinde PSD dosyalarını PNG JPG GIF TIFF ve BMP formatlarına da kolayca üzerindeki kaydet ikonu sayesinde çevirmeniz mümkün ki bu özelliklerin olmasıda photoshop olmadan verileri işlemenize ve çevirmenize olanak tanıyor. Tamamen ücretsiz geliştirilen bu program sayesinde artık grafik işleme konularında daha hızlı çalışabileceksiniz. PSD Görüntüleme ve çevirme programımız: Windows XP, 7, Vista, 8, 8.1 ve Server 2003 - 2008 desteğide sunmaktadır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills