Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

PIXresizer - Resim Boyutlandırma Programı Beğen

PIXresizer - Resim Boyutlandırma HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista
Program Boyutu: 2,9 Mb
Üretici Firma: David De Groot
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

PIXresizer - Resim Boyutlandırma Resim #1 PIXresizer - Resim Boyutlandırma Resim #2 PIXresizer - Resim Boyutlandırma Resim #3
Bilgisayarlarımızda barındırmakta olduğumuz resimleri gerek mail ortamında gerekse bir internet sitesinde paylaşmak istediğimizde bazen boyutlarından dolayı sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu tip durumlarda resimlerin boyutlarını ve pixel değerlerini küçültme gereği duymaktayız. Resimleri yeniden boyutlandırma aşamasında aradığınız program PIXresizer - Resim Boyutlandırma programı tam size göre bir programdır.

PIXresizer - Resim Boyutlandırma programı resimlerinizin boyutunu %75 oranına kadar küçültebilmektedir. Bu sayede çok büyük boyutlu resimlerini bile oldukça küçük boyutlara çekebilmeniz mümkün.

PIXresizer - Resim Boyutlandırma programı İngilizce ve bedava resim boyutlandırma programı olarak karşımıza çıkmaktadır. İngilizce bile olsa basit ara yüzü sayesinde kullanımı kolaydır. PIXresizer - Resim Boyutlandırma programı kullanımı izlemeniz gereken yol şu şekildedir. Programı açtıktan sonra sırasıyla yapmanız gerekenler; Load picture menüsünden boyutlandırmak istediğiniz resimleri seçiyorsunuz, Resimleri boyutlandırmak istediğiniz % oranını veya manuel olarak kendiniz belirleyin, istediğiniz formatı JPEG, GIF, BMP, PNG ve TIFF olarak belirleyin ve son olarak save picture ile kayıtlayın.

Yeni resimleriniz hazırlandığında istediğiniz ortamda rahatça kullanın. İndireceğiniz versiyon PIXresizer 2.0.8 versiyonudur.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills