Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Nokia Pc Suite - Nokia Cep Telefonu Bilgisayar Bağlantı Programı Beğen

Nokia Pc Suite - Nokia Cep Telefonu Bilgisayar Bağlantı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 38,89 Mb.
Üretici Firma: Microsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Nokia Pc Suite - Nokia Cep Telefonu Bilgisayar Bağlantı Resim #1 Nokia Pc Suite - Nokia Cep Telefonu Bilgisayar Bağlantı Resim #2 Nokia Pc Suite - Nokia Cep Telefonu Bilgisayar Bağlantı Resim #3

Nokia cep telefonları ile bilgisayarınız arasında sorunsuz ve güvenli bir şekilde bağlantı kurmaya yarayan bir programdır. Nokia Pc Suite 7.1 programı ile gerek kablolu gerekse kablosuz yani Bluetooth - Kızılötesi ile bilgisayarınıza bağlanabilmeniz mümkün. Bu sayede zahmetsiz bir şekilde Nokia Cep Telefonunuzda bulunan fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Diğer yandan bilgisayarınızda bulunan ve cep telefonunuza yüklemek istediğiniz dosyaları da Nokia Pc Suite programı ile rahatça yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdaki takvim ve kişi listenizi yani rehberiniz de program sayesinde yedeklemeniz mümkün. Programın diğer bir özelliği ise cep telefonunuzu modem olarak kullanıp bilgisayarınızı internete bağlayabilmenizdir. Program sayesinde cep telefonunuzun yazılım sürümünü de otomatik olarak güncelleme imkânınız olmaktadır, bunu için programı açtıktan sonra telefon yazılım güncelleme butonuna tıklamanız yeterli.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills