Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Mozilla Firefox 36 - Ücretsiz İnternet Tarayıcı Programı Beğen

Mozilla Firefox 36 - İnternet Tarayıcısı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu:
Üretici Firma: Mozilla
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Mozilla Firefox 36 - İnternet Tarayıcısı Resim #1 Mozilla Firefox 36 - İnternet Tarayıcısı Resim #2 Mozilla Firefox 36 - İnternet Tarayıcısı Resim #3
Mozilla Firefox programı ücretsiz internet tarayıcı programları arasında popüler bir programdır. Son dönemlerde yapmış olduğu sık güncellemeler ile kendini daha kullanışlı hale getirmiştir. Bilgisayar kullanıcılarının ilk tercihleri arasında olan program basit ara yüzü ve açık kaynak kodlu bir programdır. Program kendi bünyesinde aynı pencere içerisinde birden fazla sekme açma özelliğini ilk keşfeden ve geliştiren program olmasından dolayı rakiplerine fark atmayı başarmış durumdadır. Mozilla Firefox ile internette daha hızlı gezinti yapmanın tadını çıkarın. Kişiselleştirilmiş sekme yönetimi ve gelişmiş ayarları sayesinde vazgeçilmez tarayıcınız olacaktır.

Yanlışlıkla veya bilerek olsun kapattığınız bir sekmeyi yeniden açmak istediğinizde mevcut açık olan sekme üzerinde sağ tıklayıp kapatılan sekmeyi aç demeniz yeterli. Bu sayede son kapattığınız siteyi geriye hızlı bir şekilde açabiliyorsunuz. Eklenti ve geliştirme seçenekleri ile eğer ileri seviye geliştirici ve yayıncı iseniz kaynak kodu geliştiricisi ile eklenti yaparak programı geliştirebilirsiniz.

Mozilla Firefox ayrıca Android tabanlı cep telefonları ve tabletlerde de kullanılabilmektedir, sürümleri mevcuttur.

Programın Windows için Mozilla Firefox 36 sürümünü indireceksiniz.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills