Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Microsoft WebMatrix 3 - ASP ve PHP Windows SQL Localhost Programı Beğen

Microsoft WebMatrix 3 - Asp ve PHP Localhost Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 113 KB
Üretici Firma: Microsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Microsoft WebMatrix 3 - Asp ve PHP Localhost Programı Resim #1 Microsoft WebMatrix 3 - Asp ve PHP Localhost Programı Resim #2 Microsoft WebMatrix 3 - Asp ve PHP Localhost Programı Resim #3
Microsoft yazılımlarının kalitesi hiç kuşkusuz günümüz bilgisayarlarının çoğunda Windows işletim sisteminin olmasından belli oluyor. Serverlardan masaüstülerine dizüstü ve tabletlere kadar giren bu yazılımlar web tabanlı tarafıylada kullanıcıları cezbediyor.

Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Microsoft Webmatrix 3 detayları basit bir kullanım klavuzu ve detaylarını sizlere aktarmaya çalışacağız.  Webmatrix içerisinde açık kaynak kodlu birçok script bulunmakta. Çeşitli şablon veya kendi scriptinizi yazma imkanı sunan bu program windows tarafında geliştirilmiş bir nevi localhost programı. SQL ve Mysql veritabanı desteği sunan programda kullanım ve kolaylık ön plana çıkmaktadır. Öncelikle site kurmak bu programda çok kolay programı kurup başladıktan sonra yeni diyerek uygulama galerisine gelelim.Burada göreceğiniz üzere çeşitli uygulamalar bulunmakta. Blog, cms (içerik yönetim sistemi) e ticaret, galeri, forumlar, wiki ve araçlar olmak üzere 8 farklı kategoride size açık kaynak web yazılımları hazır hale sunuluyor. Wordpress, Joomla, MonoX, .Net CMS ve daha fazlasının yer aldığı bu web galerisinde kurmak istediğiniz scripti seçip Sonraki diyerek kurulumlara geçebilirsiniz.Scripti seçip kurulumlara başladıktan sonra otomatik olarak scriptin dosyaları yüklenecek ve kuruluma başlanacak. PHP ve ASP tabanlı uygulamaları çalıştırabilen WebMatrix 3 ayrıca program içerisindeki yapısı ile scriptleri daha doğrusu kurudğunuz sistemleri bir hiyerarşi şeklinde gösterip dosya dosya kendi kod editörü ile düzenlemenizide sağlıyor. Kısacası kendi bilgisayarınad web sitesi kurup burada çalışmak isteyenler için microsofttan eşi benzeri olmayan bu program ile sizde kolayca farklı scriptleri kurup öğrenmeye başlayabilirsiniz. Program Türkçe olmasıylada kullanılabilirliği bir adım daha öne çıkartmaktadır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills