Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Kur'anı Kerim Öğretici 5.99 - Kur'anı Kerim Öğrenme Programı Beğen

Kur'anı Kerim Öğretici 5.99 - Kur'anı Kerim Öğrenme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 10.50Mb
Üretici Firma: RtSoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Kur'anı Kerim Öğretici 5.99 - Kur'anı Kerim Öğrenme Programı Resim #1 Kur'anı Kerim Öğretici 5.99 - Kur'anı Kerim Öğrenme Programı Resim #2 Kur'anı Kerim Öğretici 5.99 - Kur'anı Kerim Öğrenme Programı Resim #3
Kur'anı Kerim Öğretici Dinimizin gereği öğrenmemiz gereken Kur'anı Kerim yani yüce kitabımızı öğrenmemizi sağlayan bir programdır. Kur'anı Kerim Öğretici içeriğinde Kur'anı Kerimi hiç bilmeyen bir kişinin bile rahatlıkla öğrenebileceği Harfler üzerine 1. dersten başlayıp 26. derse kadar ilerledikten sonra Kur'anı Kerimi okumaya başlayabileceği güzel bir programdır. Harfler ile ilgili derslerden başka Mahreçler ve Duraklar ile Sureler içinde ayrı ayrı kategorileri bulunmaktadır. Kur'anı Kerim Öğretici Basit ara yüzü ve oldukça kolay kullanımı sayesinde programı kullanırken zorluk çekmeyeceksiniz. Kuranı Kerim Öğrenme Programları arasında içeriği açısından da gayet zengin bir program olduğunu kullanmaya başladığınızda anlayacaksınız.

Günümüzde birçok kişinin bilgisayar ortamında bu program ile evlatlarına ve yakınlarına yüce kitabımız Kur'anı Kerimi öğretebilmesi için programı tavsiye ediyoruz. Program için dosyayı indirmeniz ve çift tıklayarak çalıştırmanız yeterli, ayrıca bir kurulum gerektirmemektedir. Programın bu özelliği sayesinde indirdiğiniz dosyayı dilerseniz flash belleğinize alıp istediğiniz başka bir bilgisayarda da rahatlıkla açıp kullanabiliyorsunuz.

Programın çalıştırılma aşamasında hata vermesi durumunda mpegdll.dll uzantılı dosyayı buradan indirip kendi dosyasının bulunduğu klasöre koymanız yeterli olacaktır, bu sıkıntıyı vista ve üzeri sürümlerde gösterebilir. Sayfa hatası vermesi durumunda ise sayfa hatası yama programını buradan indirip kurmanız gerekebilir. Sisteminizde olmazsa olmaz programlar arasında listeye alabileceğiniz bir program olarak tavsiye ediyoruz.


Yorumlar (1)

beyza (26.06.2015)
iyiki indirdim

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills