Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Keyfinder - Windows, Office ve Diğer Rrogramların Şifrelerini Öğrenin Beğen

Keyfinder - Windows, Office ve Diğer Rrogramların Şifrelerini Görün HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1.1 MB
Üretici Firma:
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Keyfinder - Windows, Office ve Diğer Rrogramların Şifrelerini Görün Resim #1 Keyfinder - Windows, Office ve Diğer Rrogramların Şifrelerini Görün Resim #2
Magical Jelly Bean tarafından geliştirilen farklı ve kullanışlı araçlardan birisi olan Keyfinder ile windows üzerindeki kayıtlı programlarınızın keylerini yani diğer manası ile ürün anahtarlarını öğrenebilirsiniz. 300'ün üzerinde programı destekleyen Keyfinder windows kayıt defterinizi tarayarak satın aldığını veya kayıt yaptığını programların kullanıcı isimlerini ve şifrelerini sizlere gösterebiliyor. Örneğin Windows tabanlı bilgisayarınıza format atacaksınız fakat ürün şifrenizi kaybettiniz bu program sayesinde XP, Windows 7, Visya gibi işletim sistemlerinizin ürün şifrelerini görebilirsiniz.

64 bit desteği de sunan program Office ve Bazı adobe programlarınıda desteklenmektedir. Verdiği şifreleri txt ve cvs formatında aktarabilen Keyfinder'da bu saydığımız herşeyi ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills