Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

IsMyHdOK 1.13 - Harddisk - SSD Hız Ölçme Programı Beğen

IsMyHdOK 1.13 - Harddisk - SSD Hız Ölçme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu:
Üretici Firma: Softwareok
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

IsMyHdOK 1.13 - Harddisk - SSD Hız Ölçme Programı Resim #1 IsMyHdOK 1.13 - Harddisk - SSD Hız Ölçme Programı Resim #2 IsMyHdOK 1.13 - Harddisk - SSD Hız Ölçme Programı Resim #3
Serverdan normal bilgisayarlara kadar pekçok HDD - SSD SD kart gibi depolama aygıtlarınızın hızlarını ölçebileceğiniz IsMyHdOK ile sizde artık gerçek performans değerlerinizi ölçebileceksiniz. Boyutu oldukça düşük olan programın 32 ve 64 bit sürümleri bulunurken hızlı kısa ve oldukça uzun testler arasından dilediğinizi çalıştırıp harddisk ve ssd gibi hızlı disklerinizin okuma yazma hızlarını ortaya çıkartabilir ve performansınızı gözlemleyebilirsiniz. Programın çalışabileceğiz işletim sistemlerini: Windows 7, Windows 8.1 und 8, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2000, 2003, 2005, 2008, 2012.

IsMyHdOK programının 64 bit versiyonunu buradan indirebilirsiniz. Programın kullanımı oldukça kolay sağ üstten kısamı yoksa uzunmu bir test olacağını seçin ardından START butonuna basın. Sonuçları görmeye başlayacaksınız.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills