Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

ImgBurn - Ücretsiz ve Türkçe CD-DVD Yazma Programı Beğen

ImgBurn - ImgBurn 2.5.8.0 HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp,Windows 2000,Windows 98
Program Boyutu: 3,.3 MB
Üretici Firma: IMGBURN
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

ImgBurn - ImgBurn 2.5.8.0 Resim #1 ImgBurn - ImgBurn 2.5.8.0 Resim #2 ImgBurn - ImgBurn 2.5.8.0 Resim #3
Ücretsiz ve kullanışlı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için biçilmiş kaftan olan ImgBurn, Türkçe dil desteği sunmasıylada ön plana çıkıyor.

CD / HD DVD / Blu-Ray ve DVD yazma desteği sunan ImgBurn, 5 farklı modda kullanılabilmektedir. Özellikle Boot destekli cd veya dvd oluşturmak isteyenler işletim sistemlerini dvd üzerine yazmak isteyenler için oldukça kolay bir kullanım sunan program BIN, ISO, DVD, MDS, NRG, DI ve PDI gibi birçok farklı dosya uzantısını otomatik olarak tanıyor böylece böylece diskler üzerine yedek almak çok daha kolay hale geliyor. ImgBurn üzeirnde imaj dosyasını veya klasörü disk üzerine yazmak oldukça kolay hangi şekilde yazmak istiyorsanız programın ana ekranında seçim yaparak sürüklebırak veya seç işle yöntemleri ile dosyalarınız seçin ve hangi hızda yazılsın doğrulama yapılsın mı diske yazılma işlemi bititkten sonra bilgisayar ne gibi işlemler yapsın kapansınmı beklemeyemi alsın yoksa programımo kapatsın gibi tanımlamalar yapılabilmekte. Özellikle yazılan veri dosyaların doğrulanarak herhangi bir eksik varmı yokmu bunu kontrol etmesi programın kalitesini bir kez daha ortaya koymakta.

ImgBurn'ü Türkçe yapmak için ise programın yapımcıları bir ek yazılım ortaya çıkartmış buradan indirebileceğiniz dosyayı (turkish.lng) programın kurulu olduğu yerdeki C:/ProgramFiles/ImgBurn/Languages içerisine yapıştırıp program içerisindeki Tools menüsü altındaki Settings kısmından Türkçe dili seçmeniz yeterli.

Programın Versiyonu: ImgBurn 2.5.8.0


Yorumlar (2)

MeZZŞeNN (11.12.2015)
Çok güzel bir program tavsiye ediyorum herkeze...
egemen (11.08.2016)
cok sade bır program

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills