Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

HWMonitor 1.28 - Bilgisayar Donanım İzleme ve Sıcaklık Ölçme Programı Beğen

HWMonitor 1.28 - Bilgisayar Donanım İzleme ve Sıcaklık Ölçme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,14 MB
Üretici Firma: CPUID
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

HWMonitor 1.28 - Bilgisayar Donanım İzleme ve Sıcaklık Ölçme Programı Resim #1 HWMonitor 1.28 - Bilgisayar Donanım İzleme ve Sıcaklık Ölçme Programı Resim #2 HWMonitor 1.28 - Bilgisayar Donanım İzleme ve Sıcaklık Ölçme Programı Resim #3
Bilgisayarlar günlük hayatta kullandığımız en önemli teknolojik cihazlarımızdan biridir.  Bu nedenle bilgisayarımızın bakımı önemlidir. Bilgisayarımızın bakımını yapabilmek için onun hakkında bilgili olmamız gerekmektedir. HWMonitor birçok bilgiye ulaşmanız konusunda yardımcı olur.
 

Sıcaklık ölçme programı olan HWMonitor, sensörler vasıtası ile voltaj fanın hangi hızda çalıştığını, sıcaklığı okuyarak bilgileri ekrana yansıtır. Son yıllarda çıkan bilgisayarlarında, işlemcilerini, ekran kart bilgilerini, sabit disk sensörlerini okuma kapasitesine sahiptir. Bazı güç kaynakları ( ABIT uGuru ve Gigabyte Odin serisi güç numaraları) tarafından desteklenebilmektedir. Bu sayede bilgisayarınız hakkında bilgi edinmiş olursunuz ve normal değerlerin dışına çıkıldığında sorunları gidebilirsiniz.


Program Detaylar;

•    Lisans: Ücretsiz
•    Boyut: 1.14 MB
•    Dil desteği: İngilizce
•    İşletim sistemi: Win8/Win8.1/ Win7/ Vista/ WinXP
•    Kategori: Sistem Araçları
•    Üretici: CPUID


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills