Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

HWiNFO 64 Bit v4.46 Beğen

Windows için Detaylı Sistem Özellikleri Görme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 2,6 MB
Üretici Firma: HWiNFO
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Windows için Detaylı Sistem Özellikleri Görme Programı Resim #1 Windows için Detaylı Sistem Özellikleri Görme Programı Resim #2 Windows için Detaylı Sistem Özellikleri Görme Programı Resim #3
Hwinfo adlı yapımcı tarafından 32 bit dosve 64 bir versiyonlarıyla yayına çıkan detaylı sistem bilgisi öğrenme programımız Kasım 2014 itibariyle 4.46 numaralı versiyonuna kavuştur. Programda neler var neelr yok neelri görebiliyoruz neleri göremiyoruz bunlardan bahsedecek olursak; HWiNFO 64 açılır açılmaz sizin karşınıza 3 farklı ekran çıkartıyor bu ekranalarun en küçüğünde işlemci ve işlemci çekirdekelrinizin saat hızlarını bir grafik yardımı ile görebiliyorsunuz. System Summary - Sistem Günlüğü ekranında ise CPU ve GPU adı altında iki farklı kısım göreceksibiz işlemcinizin saat hızlarından kod adına platformundan cache belleklerine kadar toplam çekirdek sayısını ve model numarasını görmeniz mümkün. Aynı şekilde GPU yazan kısımda da ekran kartınızın model numarasını kaç gb olduğunu ve kaç bit olduğunu görebilir ve saat hızlarını takip edebilirsiniz. Bu iki ekranın altında ise RAM hafızası, ANAKART bilgileri ve harddisk bilgileri ile işletim sistemi bilgilerinin olduğu ekranı görebilirsiniz. Programın diğer bir ekranı ise bizlere en detaylı bilgileri sunan ekran burada sağ menüde 11 farklı bölüm var ve bu sayede bilgisayarınızdaki tüm network-ağ, batarya, ses, sürücüler, monitör, harddisk bilgilerinizi en detaylı şekilde görmeniz mümkün.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills