Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı Beğen

Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 8,4 MB
Üretici Firma: Big Angry Dog Ltd
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı Resim #1 Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı Resim #2 Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı Resim #3
Bilgisayar kullanımının artması ile birlikte veri güvenliğide ister istemez önemli bir hal almaya başladı. Bilindiği gibi birçok farklı veri kurtarma programı var ve bu programlar sayesinde format atılmış disklerden dahi eski veriler geri getirilebilmekte. Peki bu tür geri getirilmesini istemediğimiz verileri nasıl kaldıracağız? Bu konuda bizlere hardwipe adındaki ücretsiz program yardımcı oluyor. Geri getirilmesini istemediğiniz şekilde kalıcı olarak dosya, video, resim, müzik ve ses kayıtlarını silmek isterseniz Hardwipe ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Farklı algortimik işlemlerle çalışan programda güvenli dosya silme işlemi yapabilirsiniz. USB disk desteğide sunan hardwipe ile ayrıca usb belleklerinizdeki dosyalarıda güvenli bir şekilde silebilir ve güvenli bir şekilde formatlayabilirsiniz.

Programı kullanmak istediğinizde kalıcı veri silmek istediğiniz dosyanın veya klasörün üzerine sağ tıklayın ve çıkan seçeneklerden Clean Free Space yazan yere basmanız yeterli.

Hardwipe'ın sisteminize uygun 32-bit ve 64-bit versiyonlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills