Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

GTA Türk -GTA Vice City Türkçeleştirme Paketi Beğen

GTA Türk -GTA Vice City Türkçeleştirme Paketi HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 91.80 Kb.
Üretici Firma: Rockstar Games Inc.
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

GTA Türk -GTA Vice City Türkçeleştirme Paketi Resim #1 GTA Türk -GTA Vice City Türkçeleştirme Paketi Resim #2 GTA Türk -GTA Vice City Türkçeleştirme Paketi Resim #3
Uzun yıllardan beri oyun severlerin severek oynadığı ve oynamaktan vazgeçemediği oyunların başında gelen GTA oyunu farklı sürümleri ile şimdiye kadar karşımıza çıkmıştır. En çok oynanan oyunlardan biri olan GTA’yı oynarken orijinal sürümünde sadece yabancı arabalar ile yabancı dille oynamak zorunda kalıyoruz. Fakat GTA Türk adlı program sayesinde bu tamamen değişmiştir.   

Gelen Özellikler
GTA Vice City Türkçeleştirme paketi sayesinde birçok eklenti gelmektedir. Bunlardan bazıları şöyledir; oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Oyunda ülkemizde yer alan Tofaş serisi arabaları kullanabilecek hatta Tofaş servisine götürebileceksiniz. Ayrıca oyunda kahramanın giydiği kıyafeti üç büyüklerin forması ile değiştirebileceksiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills