Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

GTA San Andreas İçin Multiplayer Mod Eklentisi-Birden Fazla Oyuncu İle Oynama Beğen

GTA San Andreas İçin Multiplayer Mod Eklentisi-Birden Fazla Oyuncu İle Oynama HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 15,50 Mb.
Üretici Firma: SA-MP
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

GTA San Andreas İçin Multiplayer Mod Eklentisi-Birden Fazla Oyuncu İle Oynama Resim #1 GTA San Andreas İçin Multiplayer Mod Eklentisi-Birden Fazla Oyuncu İle Oynama Resim #2 GTA San Andreas İçin Multiplayer Mod Eklentisi-Birden Fazla Oyuncu İle Oynama Resim #3

Uzun yıllardır bilgisayar oyun meraklıları tarafından oynanan ve çok sevilen bir oyun olan GTA’nın birçok farklı sürümü piyasaya çıkmıştır. GTA San Andreas bunlardan bir tanesi olmakla beraber en çok sevilen bölümlerinden de biri olmayı başlamıştır. Oyunu normal şartlarda çoklu bir şekilde oynamak mümkün değildir fakat GTA San Andreas Multiplayer mod eklentisi ile beraber mümkün olabilmektedir.

Şimdilik sadece yarış modalarında çoklu bir şekilde oynanmaktadır fakat ilerleyen sürümlerde daha da geliştirileceği düşünülmektedir. Bu eklenti sayesinde Sunucuları ayrıntılı şekilde listeleyebilirsiniz, oyuncu ismini değiştirebilirsiniz ve sunucu kurabilirsiniz. Ayrıca yeni yarış haritası tasarlayabilirsiniz. Kendi grubunuzu kurarak çetenizi oluşturabilir karşı çetelerle savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bunun tadını çıkarmak için hazır mısınız? O halde GTA San Andreas çoklu oyuncu için geliştirilmiş SA-MP eklentisi yani GTA San Andreas İçin Multiplayer Mod Eklentisi kurulumunu yapıp eğlenmeye başlayabilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills