Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

GPU Caps Viewer - Detaylı Ekran Kartı Bilgileri Gösterme Programı Beğen

GPU Caps Viewer - Detaylı Ekran Kartı Bilgileri Gösterme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 6,06 MB
Üretici Firma:
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

GPU Caps Viewer - Detaylı Ekran Kartı Bilgileri Gösterme Programı Resim #1 GPU Caps Viewer - Detaylı Ekran Kartı Bilgileri Gösterme Programı Resim #2 GPU Caps Viewer - Detaylı Ekran Kartı Bilgileri Gösterme Programı Resim #3
Günümüz bilgisayarlarının olmazsa olmaz donanımları arasında yer alan ekran kartları özellikle oyun meraklılarının yakındna takip ettiği ürünler arasında yer alıyor. Sizlere sunduğumuz Gpu Caps Viewer 1.30.2.0 programı ile ekran kartınızın tüm detaylarına ulaşabilir ufakta olsa bazı bencmark testleri yaparak GPU performansından tutunda tüm en ince ayrıntılarına kadar özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleyebildiğiniz bilgileri listeleyecek olursak; GPU teknolojisi, GPU bios bilgileri, VRAM kapasitesi, driver versiyonu, OpenGL bilgileri, elektrik tüketim bilgileri (Watt cinsinden), varsa harici ekran kartı bilgilerini, saat hızları başlıca özellikler arasında yer alıyor.

Ayrıca GPU Caps Viewer üzerinde yer alan 3D Demos ekranı üzerinden 3D demoları ve testleri yaparak ekran kartı testleri yapabilirsiniz. Program ayrıca kabaca işlemci bilgilerinide göstermekte saat hızı, çekirdek, memory ve çözünürlükler.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills