Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Google Chrome 64 Bit - x64 Türkçe Beğen

İndir HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7
Program Boyutu: 800 KB
Üretici Firma: Google
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

İndir Resim #1 İndir Resim #2 İndir Resim #3
Google'ın popüler internet tarayıcısı Chrome beklendiği üzere Canary (geliştirme sürümü) versiyonu ile 64 bit olarak kullanıma sunuldu. Tüm dilleri destekleyen bu sürümde Google Chrome daha performanslı ve işlemci mimarinize uygun şekilde çalışmakta. Programı indirdiğinizde 800 kilobytelık bir dosya gelecek bu dosyayı çalıştırarak x64 google chrome'u indirmeye başlayabilirsiniz. İkonu ve içeriği diğer Google Chrome'a göre daha farklı olan bu tarayıcı eminim istediğiniz performansı sizlere sunacaktır.


Yorumlar (3)

İsmail ATEŞ (14.04.2015)
Diğer sürümüden daha hantal gizli moda geçince ekran görüntüsü donup kalıyor.Ayrıca ilk açılışta çok fazla sayfa açılmıyor hatası veriyor.
osman (22.05.2015)
çok güzel
yth (28.05.2015)
güzel

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills