Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Gom Media Player 2.2.67 - Video ve Ses Dosya Oynatıcı Beğen

Gom Player 2.2.67 HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 12,60 Mb.
Üretici Firma: Gretech
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Gom Player 2.2.67 Resim #1 Gom Player 2.2.67 Resim #2 Gom Player 2.2.67 Resim #3
Gom Player programı bilgisayarınızdaki müzik ve ses dosyalarını oynatmaya yarayan ücretsiz bir programıdır. Bu medya oynatıcı sayesinde tüm ses ve dosya uzantılarını sorunsuz bir şekilde oynatabileceksiniz. Programın en güzel özelliklerinden birisi de içerisinde codec paketi ile birlikte geliyor olması. Bu özelliği ile ekstra bir codec paketi indirmeye ve kurmaya gerek kalmadan video ve ses dosyalarınızı çalıştırabiliyorsunuz.

Programın sade ve basit ara yüzü kullanıcılara rahat bir kullanım sağlamaktadır, programın ara yüzünde sağ tıkladığınızda menülerine rahatça ulaşabiliyorsunuz. Gom Player sistem kaynaklarını çok zorlamadan çalışıyor ve performansa negatif bir etkisi olmuyor. MPEG, WMV, AVI, ASF, MP4, MKV, DAT, ASX uzantılı medyaları desteklemesi ile kalmayıp birçok medya uzantılarını da rahatça oynatabilmektedir. Bunların dışında altyazı desteği de mevcuttur bunların bir kaçı SMI, SRT, RT, SUB uzantılı alt yazılardır.

Gom Player medya oynatıcı ile ekolayzır ayarlarından tutun, tema özelleştirme ve müzik çalma listelerine kadar rahat kullanım olanaklarına sahip oluyorsunuz.

GOM Media Player programının 2.2.67.5221 sürümünü indiriyor olacaksınız.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills