Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Gilisoft File Lock 8.7 - Klasör Şifreleme Programı Beğen

Gilisoft File Lock 8.7 - Klasör Şifreleme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista
Program Boyutu:
Üretici Firma: Gilisoft Inc.
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Gilisoft File Lock 8.7 - Klasör Şifreleme Programı Resim #1 Gilisoft File Lock 8.7 - Klasör Şifreleme Programı Resim #2 Gilisoft File Lock 8.7 - Klasör Şifreleme Programı Resim #3
Bilgisayarların en önemli tarafları verilerimizi koruması ve bunlara başkarının erişim kurmasını engellemesi. Peki bilgisayarınızın windows açılış şifresini kırmak sizlerde biliyorsunuz ki çok basit klasörleri şifrelemeye ne dersiniz? Gilisoft firması tarafından ücretsiz olarak geliştirilen File Lock ile artık klasör şifrelemek mümkün. Windows'un tüm sürümlerinde çalışan File Lock ile artık bilgisayarınızda şifrelediğiniz klasörlere bu şifreyi bilmeyen kimse giremeyecek hatta içeriğini dahi göremeyecek.

Gilisoft File Lock Pro programı sayesinde 256-bit AES şifreleme yaparak klasörleriniz güvence altında.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills