Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Game Booster - Ücretsiz Türkçe Oyun Hızlandırma Programı Beğen

Game Booster - Ücretsiz Türkçe Oyun Hızlandırma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca,italyanca,ispanyolca,rusca,arapca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4.06 Mb.
Üretici Firma: IObit
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Game Booster - Ücretsiz Türkçe Oyun Hızlandırma Programı Resim #1 Game Booster - Ücretsiz Türkçe Oyun Hızlandırma Programı Resim #2 Game Booster - Ücretsiz Türkçe Oyun Hızlandırma Programı Resim #3
Merhaba oyun severler oyun oynamayı çok seviyorsanız ve güzel performans alamıyorsanız Game Booster 3.4.0 tam size göre. İlk özelliği yukarıda da söylediğimiz gibi oyunlardan yüksek performans alınmasını sağlamasıdır. Güvenli olmasıda bir ayrı özelliği, bilgisayarınızda oyun oynarken gerekmeyen yani lazım olmayan uygulamayı geçici olarak kapatmayı sağlar. Ayrıca bilgisayarınıza hiçbir zarar vermez ve sistemi kasmaz, zorlamaz. Bu uygulamayı her zaman çalıştırıp kullanmak zorunda değilsiniz. Game Booster 3.4.0 uygulamasını kullanmak istemiyorsanız karşınıza gelecek yazıda kapatma butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ve bir özellik daha bilgisayarınızda bulunun ince ayarlarda gezmek isteyenler bu uygulamayı hemen yüklemeli. Programın diğer bir özelliği ise sabit diskiniz yani harddiskiniz yavaşsa ve bundan şikayet ediyorsanız bu uygulama sabit diski hızlandırmaya da yarıyor. Türkçe ve Ücretsiz olan bu uygulama oyun tutkunlarının favori uygulamaları arasındadır.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills