Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Freez Screen Video Capture 1.2 Hızlı Kolay Sesli Ekran Videosu Çekme Beğen

HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 700 KB
Üretici Firma: SmallVideoSoft
Lisans: Demo

Program Resimleri

 Resim #1  Resim #2  Resim #3
Hızlı bir şekilde ekran görüntüsünü videolu bir şekilde ve sesli olarak kaydetmek/çekmek istiyorsanız aradığınız program Freez Screen Video Capture 1.2 olacaktır. Ekran videosu yakalama programları arasında bu işi en basitce yapabileceğiniz bu programda videonun yanı sıra ayarlardan ses kısmınıda aktif edebilirsiniz. Kayıtlarını farklı uzantılarda avi mpg ve divx formatında yapan Freez Screen Video Capture 1.2 dilerseniz tüm ekranı dilerseniz sadece seçim yaptığınız kısmı video kaydı olarak alabiliyor. Ayarlar kısmından video kalitesinden ses kalitesine kısayol tuşlarından şmlecin kaydına kadar pekçok farklı ayar yapabilmektesiniz. Program demo olsada uzun süre boyunca sorun yaşamadan kullanabiliyorsunuz.


Yorumlar (1)

Mehmetcan Demir (10.08.2015)
Abi bu program gercekten ise yariyor rahat rahat video cekebiliyorum (beyler acilma hatasi felan olursa lutfen yazin).sagolun varolun.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills