Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Free Monitor for Google - Google Sıra Bulucu Beğen

Free Monitor for Google - Google Sıra Bulucu HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,5 MB
Üretici Firma: Cleverstat
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Free Monitor for Google - Google Sıra Bulucu Resim #1 Free Monitor for Google - Google Sıra Bulucu Resim #2 Free Monitor for Google - Google Sıra Bulucu Resim #3
Ücretli ve ücretsiz pekçok farklı seo araçları ile dikkat çeken Clestat Free Monitor for Google programı sayesinde kendisinden sık sık bahsettirmeyi başarıyor. Üreticinin yaklaşık 3 yıl önce duyurduğu Free Monitor for Google ile Google.com ve com.tr üzerinde web siteniz kaçıncı sırada bunu hızlı ve kolay bir şekilde %100 doğruluk payı ile gözlemleyebilir aramalardaki değişimleri yükselme ve düşüşleri takip ederek yaptığınız arama motoru optimizasyonlarına daha hakim olabilirsiniz.

Basit bir arayüze sahip olan programa birden fazla site ve onlarca farklı anahtar kelime girilebilmekte. Windows 98/2000/XP/Vista/Windows7/8 ve 8.1 işletim sistemleri ile uyumlu olan google sıra bulucu da Options kısmından Türkiye ve Türkçe aramalar için birkaç ayar yapmamız gerekiyor. Prefences kısmında Search kısmı altına yazacağımız rakam ilk kaç sonuçta arama yapılacağını sormakta altındaki yer alan Country bölümüde hangi ülkenin aramalarında sonuçların listeleneceğini bizlere gösteriyor. Sık sık güncellemeleri çıkan programın kendi içerisinde otomatik güncelleme mekanizması yer alıyor böylece gelişmiş araçlara çok daha hızlı sahip olabiliyorsunuz.

Sonuç olarak piyasada birçok web sayfası bu işi yapsada ne yazık ki Free Monitor for Google kadar kullanışlı ve doğru sonuçlar vermemekte. Yaklaşık 2 yıldır kullandığım bu program muhakkak her webmasterın arşivinde yer almalı.


Yorumlar (1)

cafer (30.09.2015)
teşekkürler faydalı olmuş

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills