Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Foxit Reader 7 - PDF Dosyaları Düzenleme ve Yazdırma Programı Beğen

Foxit Reader 7 - PDF Dosyaları Düzenleme ve Yazdırma HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 34,30 Mb.
Üretici Firma: Foxit Software Incorporated
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Foxit Reader 7 - PDF Dosyaları Düzenleme ve Yazdırma Resim #1 Foxit Reader 7 - PDF Dosyaları Düzenleme ve Yazdırma Resim #2 Foxit Reader 7 - PDF Dosyaları Düzenleme ve Yazdırma Resim #3
Foxit Reader 7 programı pdf uzantılı dosyalarınızı açmak için ve düzenleyip yazdırmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Adobe Reader programına göre daha küçük boyutta ve daha pratik kullanımı olan Foxit Reader 7 pdf açma ve düzenleme programı aradığınız program olabilir ve  tavsiye ediyoruz. Gerek az yer kaplaması gerekse sistemi çok zorlamaması yönünde birçok kullanıcın tercih ettiği Foxit Reader 7 programı ücretsiz ve İngilizce bir programdır. Program kullanımı esnasında kullanıcıya kolaylıklar sağlamaktadır bunlarında bir kaçını şu şekilde sıralayabiliriz; Metin dönüştürücü özelliği, dosyaları otomatik olarak adlandırabilme özelliği, dokümana açıklayıcı not ekleyebilme özelliği, Yüksek gizli ve güvenli seçeneği sunması.Programın en güzel yanlarından bir tnaesi ise zaralı spyware ve adware barındırmaması üstelik bedava yani lisans gerektirmemesi. Program ödüllü programlar arasında yer almaktadır ve son sürümü olan Foxit Reader7 sürümünde daha da geliştirililerek çıtasını yükseltmeyi başarmıştır.

Program pdf belgelerini sesli okuma özelliğine de sahiptir.

Adobe Reader programından ve güncellemelerinden sıkılanlar için Foxit Reader 7 programı güzel bir seçim olacaktır.
Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills