Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Flash Player Kaldırma Programı - Adobe Flash Player Uninstaller 16.0.0 Beğen

Flash Player Kaldırma Programı - Adobe Flash Player Uninstaller 16.0.0 HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 937 KB
Üretici Firma: Adobe
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Flash Player Kaldırma Programı - Adobe Flash Player Uninstaller 16.0.0 Resim #1 Flash Player Kaldırma Programı - Adobe Flash Player Uninstaller 16.0.0 Resim #2 Flash Player Kaldırma Programı - Adobe Flash Player Uninstaller 16.0.0 Resim #3
Adobe Flash player gerçek manada çok yararlı bir program olsada bazen çok sinir bozucu tarayıcı çökmelerine neden olabiliyor böyle durumlarda flash player kaldırma programları kullanmamız gerekiyor. Adobe tarafından resmi olarak yayınlanan Adobe Flash Player Uninstaller 16.0.0.235 adlı program ile sorun yaşayan flash playerleri kaldırmanız mümkün bu araç Windows işletim sisteminizin diline göre birçok farklı dil destekliyor buna Türkçe'de dahil. Küçük boyutu ve kullanımı oldukça kolay olan adobe flash player kaldırıcıyı çalıştırıp kaldır butonuna basmanız yeterli olacak.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills