Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Filezilla 3.7 - En İyi Ücretsiz Türkçe FTP Programı Beğen

Filezilla 3.7 - En İyi Ücretsiz Türkçe FTP Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp,Windows 98
Program Boyutu: 4,6 MB
Üretici Firma: Filezilla
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Filezilla 3.7 - En İyi Ücretsiz Türkçe FTP Programı Resim #1 Filezilla 3.7 - En İyi Ücretsiz Türkçe FTP Programı Resim #2 Filezilla 3.7 - En İyi Ücretsiz Türkçe FTP Programı Resim #3
FileZilla Projects adı altında açık kaynak ve özgür bir biçimde geliştirilen ve geliştirilmeye devam edilen Filezilla, Türkçe ve daha pekçok farklı dil desteğinin yanı sıra tamamen ücretsiz olması nedeni ile ftp bağlantısı kurmak isteyen webmaster ve bilgisayar meraklılarının aradığı herşeyi tek bir program üzerinde sunuyor.

Server ve Client versiyonları olan Filezillanın burada Client yani klasik halini sizlerle paylaşayacağız. Windows, Linux ve Mac sürümleri bulunan ftp yazılımının FTP, FTPS ve SFTP desteği bulunmakta. 2001 yılında Tim Kosse ve arkadaşları tarafından ders projesi olarak başlatılan Filezilla programı günümüzde birçok program indirme sitesinin en çok indirilen ilk 10 programından birisi. 2014 Şubat ayı itibariyle 3.7.4.1 sürümüne ulaşan Filezilla ücretli alternatiflerinin bile yapamadığı pekçok şeyi kolaylıkla yapabiliyor dilerseniz bunlara bir göz atalım hemen.

Dosya sekmesinde Site Yöneticisi özelliği sayesinde çoklu site ekleme sunmakta. Direk ftp üzerinde bir dosyayı açıp düzenleme ve otomatik kaydetme özelliği sunmakta. Bu özelliği sayesinde web programcılarının adeta göz bebeği haline geldi. Çoklu sekme desteği. Diyelim ki 5 siteniz var ve bunların arasında geçiş yaparak çalışıyorsunuz o halde filezilla ücretsiz ftp programından 5 tane açmanız gerek yok yeni sekmede aç dediğimizde aynı internet tarayıcılarında olduğu gibi sekme sekme ftp içerikleri görebilirsiniz. Çoklu görünüm özelliği ile aktarılan aktarılamayan ve kuyruktaki dosyaları görebilme. PC'den FTP hesabına veya tam tersi şekilde dosya transferi yapabilme Aktarım kuyruğundaki dosyaların boyutunu takip edebilme. Daha önce bağlanılan siteleri hızlı giriş kısmında görebilme. Varsayılan dosya düzenleyici seçebilme hız sınırı seçebilme aktarım güvenliğini ve şifrelemesini değiştirme gibi daha yüzlerce farklı özellik Filezilla 2014 sürümünde bizlerle.

 • Kolay Kullanım FTP, FTP SSL / TLS (FTPS) üzerinden ve SSH Dosya Transfer Protokolü (SFTP)
 • Farklı İşletim Sistemlerine Destek
 • IPv6 Desteği
 • Farklı Dil Seçenekleri
 • Büyük dosyaları dahi transfer edebilme
 • Sekmeli kullanıcı arayüzü
 • Güçlü ve kullanışlı site yönetici ve transfer kuyruğu
 • Sürükle Bırak desteği
 • Yapılandırılabilir Hız Limiti
 • Dosya Adı Filtreleme
 • Ağ yapılandırma sihirbazı
 • Uzaktan dosya düzenleme
 • FTP üzerinde dosya arama


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills