Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

East-Tec Eraser 2015 - İnternet ve Bilgisayar Geçmişi Silme Programı Beğen

East-Tec Eraser 2015 - İnternet ve Bilgisayar Geçmişi Silme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 11,8 MB
Üretici Firma: East-Tec
Lisans: Demo

Program Resimleri

East-Tec Eraser 2015 - İnternet ve Bilgisayar Geçmişi Silme Programı Resim #1 East-Tec Eraser 2015 - İnternet ve Bilgisayar Geçmişi Silme Programı Resim #2 East-Tec Eraser 2015 - İnternet ve Bilgisayar Geçmişi Silme Programı Resim #3
Hergün internete giren bir kişinin bilgisayarında sürekli fazladan artıklar oluşabilir bu program sayesinde oluşan bu artıkları ve internet üzerinde yaptığımız tüm işlemlerin kaydını otomatik olarak kendiliğinden silebilir ve böylece hem bilgi güvenliği sağlanırken hemde endişelerimizi bitirebilecektir.

Programın özellikleri arasında tüm internet geçmişi ve kayıtlarını silebilme, girdiğimiz sitelerdeki resim, video, müzik mail ve sohbet geçmişlerini temizleyebilme, doldurulan formların içeriklerini temizleyebilme ve çerez temizliği ile güvenliğinizi ve gizliliğinizi maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Program oldukça geniş bir tarayıcı desteği sunmakta bunları listeleyecek olursak; İnternet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ve Opera. 15 gün boyunca ücretsiz olarak sunulan programın tam sürümü 29,95 dolardan satılmaktadır. Program 2015 yılına özel revizyon edilmiş ve daha fazla özelliği kurarak test edebilirsiniz.

east-tec Eraser 2015'in desteklediği dosya sistemleri; NTFS, EXFAT, FAT32, FAT16, FAT12. Minimum sistem gereksinimleri: 300 mhz ve üzeri işlemci, 256 MB  RAM, 50 MB disk alanı.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills