Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Easeus Data Recovery Wizard 7.0 - Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Beğen

Easeus Data Recovery Wizard 7.0 - Ücretsiz Veri Kurtarma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce,almanca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4.74Mb
Üretici Firma: Easesus
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Easeus Data Recovery Wizard 7.0 - Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Resim #1 Easeus Data Recovery Wizard 7.0 - Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Resim #2 Easeus Data Recovery Wizard 7.0 - Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Resim #3
Easeus Data Recovery Wizard 7.0 ücretsiz olarak kullanabileceğiniz veri kurtarma yazılımıdır. Silme, RAW olma, format öncesi yedeğinizi almayı atladığınız veya veri kaybı yaşamanız durumunda program sayesinde eski verilerinize ulaşabilmektesiniz. Sabit diskinizde veri kaybı yaşadıysanız veya format atıldıktan sonra format öncesi verilerinize ulaşmak istiyorsanız imdadınıza Easeus Data Recovery Wizard 7.0 yetişiyor. Bununla sınırlı kalmıyor ve aşağıda sıraladığımız listede program size veri kurtarmada yardımcı oluyor; 2 Gb 'a kadar olan verileriniz ile sınırlı işlem yapmaktadır.

- Harddisk veri kurtarma
- Usb bellek veri kurtarma
- Hafıza kartı veri kurtarma
- Dijital kamera veri kurtarma
- Cep Telefonu veri kurtarma
- Müzik Çalar veri kurtarma
- Daha fazlası.. depolama alanlarının tümünde veri kurtarma.

Biçimlendirme sonrası, yazılım çökmesi, sabit diskinizin hasar görmesi, virüs saldırısı, bölüm kaybı (RAW) ve diğer nedenlerden dolayı yaşanan tüm veri kaybı sorunlarını çözmek için Easeus Data Recovery Wizard 7.0 programı ile birkaç hamlede işleme başlayabilir ve verileriniz kurtarabilirsiniz.

Günümüzde veri kaybı yaşamaktan korkup farklı çözümlere yönelerek yedekleme ile kendimizi rahatlatmaktayız. Bazen bu durum bile bize çözüm olmayacak hale gelebilmektedir. Aldığımız yedek ile veri kaybı yaşadığımız zaman arasında muhakkak bir mesafe olacağı için bu mesafede geçen süre zarfındaki verilerimizi kaybedebiliyoruz. Hatta buna mecbur kalıp son güncel yedeğimiz üzerinden devam ediyoruz. İşte bu gibi durumları yaşamamak için Easeus Data Recovery Wizard 7.0 programı tam size göre ve üstelik ücretsiz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills