Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

doPDF 7.3 Ücretsiz Türkçe PDF'e Yazdırma ve PDF Oluşturma Programı Beğen

doPDF 7.3 PDF'e Çevirme ve Dönüştürme HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4 MB
Üretici Firma: Softland
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

doPDF 7.3 PDF'e Çevirme ve Dönüştürme Resim #1 doPDF 7.3 PDF'e Çevirme ve Dönüştürme Resim #2 doPDF 7.3 PDF'e Çevirme ve Dönüştürme Resim #3
Softland tarafından geliştirilen doPDF aracı sayesinde direk pdf dosyasına yazıcıdan çıktı alır gibi çıktı alabilir veya elinizdeki mevcut word, excel, powerpoint, jpg, yazı, fotoğrak resim vb. içerikleri pdf dosyası haline çevirebilirsiniz.

Softland'ın ücretli yazılımı novaPDF'e göre kısıtlı özeliklerle donatılsada doPDF, 7.3 versiyonu ile pekçok işimizi ücretsiz karşılayabilmekte. Windows Server 2000 2003 XP Vista 7 ve 8 desteği sunan program çok hızlı ve kolay bir biçimde çalışmakta. Yazdırmak istediğiniz dosyayı açın ve yazdır kısmından sadece doPDF'i yazıcı olarak seçin sonrasında nereye kayıt yapılacağını seçin ve pdf dosyanız saniyeler içerisinde hazır olsun. Veyahut direk programı çalıştırın pdf yapmak istediğiniz dosyası ve konumunu seçin pdf dosyasını yine hızlı bir şekilde hazırlansın. Tamamen Türkçe olması ile bizlere daha fazla kullanım olanağı sunan program yazdırma özeliği sunan tüm dosyaları pdf formatına çevirebileceğini iddia ediyor.

PDF dosya hazırlarken kalitesini ve yazıtiplerini gömme özelliğide bulunduran doPDF 7.3'ün destek sunduğu uzantıları listeleyecek olursak: DOC, DOCX, DJVU, XLS, XLSX, XPS, PPT, PPTX, DOT, EML, VSD, PUB, PUBX, MPP, WPD, OpenOffice, DWG, HTML, TXT, PNG, JPEG, GIF, TIFF. Oluşturduğunuz dosyaları Adobe Reader 11 ile kolaylıkla açabilir ve okuyabilirsiniz.


Yorumlar (3)

Yunus Emin (01.03.2014)
Bende ofisimde kullanıyorum gayet güzel bir program. Çevirdiği dosyalarda görüntüde başarılı.
ahmet gözmen (02.03.2014)
pdf çıktı almak için eşi bulunmaz bir program direk seçim yaparakte pdf dosya yapıyor.
katelya (03.04.2015)
peki pdf dosyasını offi excell çevirmiyormu böyle bişi gerekli...

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills