Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Disk2vhd v2.01 - Fiziksel Diskleri Sanal Diske Çevirme Beğen

Disk2vhd v2.01 - Fiziksel Diskleri Sanal Diske Çevirme - VHD -VHDX HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7
Program Boyutu: 434 KB
Üretici Firma: TechNet
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Disk2vhd v2.01 - Fiziksel Diskleri Sanal Diske Çevirme - VHD -VHDX Resim #1 Disk2vhd v2.01 - Fiziksel Diskleri Sanal Diske Çevirme - VHD -VHDX Resim #2 Disk2vhd v2.01 - Fiziksel Diskleri Sanal Diske Çevirme - VHD -VHDX Resim #3
Microsoft Technet forumlarında yer alan ender programlardan birisi olmayı başaran Disk2vhd fiziksel makinalarınızı sanal bir makinaya çevirmek için geliştirilmiş harika bir program. Programımızın ne işe yaradığını nasıl kullanacağımızı anlatacak olursak; Örneğin fiziksel bir makinanız var ve bu fiziksel makinada sanallaştırma sistemi kurulu değil fakat siz fiziksel makinanızın bir yedeğini alarak onu sanallaştırmak istiyorsunuz işte tamda bu noktada Disk2vhd programımız imdadınıza yetişiyor.


XP ve üzeri işletim sistemlerinde çalışabilen programımız PC ve Serverlarda kullanılabiliyor. Windows Server sunucularda en az işletim sistemi 2003 olması gerekli. Programı çalıştırdığınızda sizden hangi diskleri sanallaştırmak istediğinizi soracak seçimleri resimlerimizde de gördüğümüz gibi yaptıktan sonra Create butonuna basarak işlemi başlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra eski sürümünde sadece VHD sanal disklerini destekleyen Disk2vhd yeni sürümünde VHDX diskleride desteklemekte yani bunlara convert edebiliyoruz. Komut satırından da kullanılabilen programımızda aşağıdaki kodları uygun şekilde revize ederek çalıştırabilirsiniz.


Usage: disk2vhd <[drive: [drive:]...]|[*]>
Example: disk2vhd * c:\vhd\snapshot.vhdYorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills