Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Defraggler v2.17.898 - Disk Dosya Birleştirme Programı Beğen

Defraggler v2.17.898 - Disk Dosya Birleştirme Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4.11Mb
Üretici Firma: Piriform Ltd
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Defraggler v2.17.898 - Disk Dosya Birleştirme Programı Resim #1 Defraggler v2.17.898 - Disk Dosya Birleştirme Programı Resim #2 Defraggler v2.17.898 - Disk Dosya Birleştirme Programı Resim #3
Defraggler v2.17.898 Piriform firması tarafından geliştirilen ücretsiz disk birleştirme ve disk temizleme programıdır. Program bu sürümünde diğer sürümlerinden farklı olarak istatisliklerle ilgili bir özellik daha eklenmiş durumdadır. Bununla birlikte artık günümüzde kullanımına başlanan normal sabit sürücülerden farklı ve daha performanslı olan SSD Disk (Katı Disk) ile uyumlu hale getirilmiştir. Ayrıca Defraggler v2.17.898 farklı programlar ile kendini ayırt eden diğer bir özelliği ise Hareket sekmesinden Klasörü birleştir seçeneği ile sadece istediğiniz klasörleri birleştirmenize olanak sağlamaktadır. Disk birleştirme işlemine başladıktan sonra anlık olarak % kaç oranda işlem yaptığını ve kalan süre tahminini de gösterebilmektedir. Program iyi optimize edildiği için sisteminizde işlem yaparken bile çalıştırıldığı takdirde kasma gibi sorunlar oluşturmuyor.

Programın exe dosyasını bir usb bellek aygıtına kopya almanız durumunda dilediğiniz taşınabilir cihazınızda kullanma imkânı sunuyor. Programın Türkçe dil desteği sunması da ayrı bir avantaj olarak bizlere gelmekte. Defraggler v2.17.898 Windows 'un klasik disk birleştiricisinden hızlı ve istikrarlı vede ayarlarınızı bir sistem dosyasına (.ini) kaydedip dilediğinizde bunu kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca diskinizin sıcaklığından, tampon bellek miktarına ve fiziksel olarak durumunun nasıl olduğunu da gösterebilmektedir. Bunla birlikte sürücünüzün kaça bölünmüş olduğunu ve bölümlerin sürücü harflerini de gösterebiliyor. Zamanlama özelliği ile dilediğiniz gün ve saate birleştirme işlemi yapabiliyorsunuz. Defraggler v2.17.898 programını dilerseniz her açılışta ve ya ilk açılışta çalışması üzere ayarlayabiliyorsunuz. Programda birleştirme başlattıktan sonra bilgisayarınız başında bitmesini beklemenize gerek kalmıyor, işlem bittikten sonra sisteminizi kapatması için de ayara yapılabiliyor.

Defraggler v2.17.898 Full İndirip olarak kullanmak isterseniz bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

Özetle sisteminizde olması gereken windows programları arasına almanızı öneriyoruz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills