Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

DAEMON Tools Lite 10.1.0.0074 - Sanal Disk Oluşturma Programı Beğen

DAEMON Tools Lite 10.1.0.0074 - Sanal Disk Oluşturma Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 1,62 Mb
Üretici Firma: Disc Soft Ltd.
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

DAEMON Tools Lite 10.1.0.0074 - Sanal Disk Oluşturma Programı Resim #1 DAEMON Tools Lite 10.1.0.0074 - Sanal Disk Oluşturma Programı Resim #2 DAEMON Tools Lite 10.1.0.0074 - Sanal Disk Oluşturma Programı Resim #3

Bazı bilgisayara kurulacak bir program için sanal disk gerekebilir. Bilgisayar üzerinde sanal disk oluşturmaya yarayan ve ücretsiz tam sürümü olan DAEMON Tools Lite 10.1.0.0074 programını kullanabilirsiniz. Oluşturacağınız sanal diskler sayesinde, CD veya DVD sürücüler direkt olarak kullanabilirsiniz. DAEMON Tools Lite Windows 10 ile uyumludur sorunsuz kullanabilirsiniz.


Desteklediği Uzantılar

Programın desteklediği uzantılar ise şu şekilde, CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, BI ve ISO’dur. Deamon size 4 taneye kadar sanal disk oluşturma izni verir. Piyasada en çok kullanılan sanal disk oluşturma programlarından biri olan ve ayrıca ücretiz olarak sunulması sayesinde bütün özelliklerinin kullanılmasını sağlar. Oyun oynayan ve arşiv yapanların en fazla başvurduğu programdır. 


Programın Detayları;

·         Lisans: Ücretsiz

·         Dil desteği: Türkçe

·         İşletim Sistemi: Win10/ Win8/ Win8.1/ Win7/ Vista/ WinXP

·         Üretici Firma: Disc Soft Ltd.

·         Kategori: CD/DVD / Blu-ray araçlarıYorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills