Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

D3dx9_43.dll - DLL Hatası ve Çözümü - Düzeltme Dosyası Beğen

D3dx9_43.dll - DLL Hatası ve Çözümü - Düzeltme Dosyası HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 874 Kb.
Üretici Firma: Microsoft
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

D3dx9_43.dll - DLL Hatası ve Çözümü - Düzeltme Dosyası Resim #1 D3dx9_43.dll - DLL Hatası ve Çözümü - Düzeltme Dosyası Resim #2 D3dx9_43.dll - DLL Hatası ve Çözümü - Düzeltme Dosyası Resim #3

Bilgisayarlarınızda kullanıma bağlı olarak, farklı sorunlar meydana çıkarabilir. Özellikle program veya oyun yüklemeleri esnasında sık sık rastlanan hatalardan biri de d3dx9_43.dll hatasıdır. Yazılımsal programlarda meydana gelen bu sorunu çözmek için bazı programlar geliştirilmiştir. DLL hatasını düzeltme dosyası ile beraber bu sorundan kurtulmanız mümkündür.


Programı Nasıl Yüklersiniz?

DLL dosyasını indirdikten sonra, ilk olarak zip ’ten çıkarmanız gerekiyor. Bu dosyayı, C:\Windows\System32 klasörünün içerisine kopyalamanız gerekmektedir. 64 Bit Windows işletim sistemi için ise C:\Windows\SysWOW64 klasörüne eklemelisiniz Size kopyalama esnasında orijinal dosya ile değiştirip değiştirmeyeceğinizi soracağından dolayı, orijinal dosyayı mutlaka başka bir yere depolayın. Sorun halen devam ediyorsa, bu kez başlat menüsüne çalıştır yazıp, açılan yerde CMD kodunu girerek ve son olaraktan, regvsr32 dxdx9_43.dll yazmanız yeterli olacaktır.Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills